בדק בית

בדק בית

בדק בית – מדוע כדאי לבדוק את הדירה החדשה שלכם טרם הכניסה אליה?

אנשים רבים יודעים לומר עד כמה הם עובדים קשה במהלך חיי היום יום כאשר המטרה העיקרית שלהם היא פשוט להתפרנס בצורה ראויה.
אנחנו עובדים שנים, מבקשים עוד עזרה מההורים ובסופו של דבר קונים דירה חדשה ישר מהקבלן – איזו התרגשות! עם זאת, חשוב לדעת שמחקרים רבים שנעשו בתחום מראים שאפילו בדירות חדשות מהקבלן נמצאים לא מעט ליקויי בניה ולכן לא כדאי שתוותרו על שירותי בדק בית.
אומנם בדק בית זה שירות שבעבר כלל לא היה קיים אך היום זה חלק מהנוף שלנו כאן בישראל ויש לכך סיבה טובה. אם קניתם דירה במיטב כספכם, השקעתם בחיפוש שלה והתחייבתם על משכנתא למשך 30 שנה, אז מה פתאום שתגורו עכשיו בנכס שהוא לא מושלם?

מה בודקים במסגרת בדק בית ?

כאשר מדברים על בדק בית מדברים על שירות שהמומחים בתחום יוכלו לתת לכם, בין אם המומחים הם שמאים, מהנדסים או אנשי מקצוע אחרים שעוסקים בתחום הזה. בדק בית
שנית, כדאי לדעת שהבדיקות שנערכות לנכס אלה בדיקות מקיפות ברמות גבוהות וכוללות התייחסות לכל המערכות השונות, כמו לדוגמה: בדיקת עבודות הריצוף שנעשו בדירה, בדיקת החשמל, בדיקת הצבע ועוד.
בנוסף לכך, בדק בית זו עבודה שכוללת גם השוואה בין תוכניות הבניה ובין המציאות בשטח, כולל מדידת השטח של הנכס. את התוצאות של הבדיקות הללו תוכלו לקבל תוך מספר ימי עבודה ואתם תראו שהן יכללו גם את התמחור של כל התיקונים שיש לבצע.
החדשות הטובות שהן בדרך כלל הקבלנים יקבלו על עצמם את הטיפול בעניין כך שמהר מאוד הליקויים השונים בדירה החדשה שלכם יתוקנו ותוכלו לעבור לגור בה בשלווה.

בדק בית – בודקים את הנכס לפני ואחרי תמ”א 38

תמ”א 38, תוכנית החיזוק לבניינים השונים בישראל, הולכת ותופסת תאוצה וכך גם הפרויקטים השונים של פינוי בינוי.
לכן ברור מדוע גם אתם, כמו רבים אחרים, תוהים האם גם במצבים כאלה כדאי יהיה לבדוק את הנכסים והתשובה היא חד משמעית כן.
ליקויי בניה עלולים להתרחש בכל שלב ובכל סוגי הפרויקטים, בין אם זה תמ”א 38 ובין אם זה פינוי בינוי, אז למה שתוותרו על בדיקה מעמיקה?
תיקוני הליקויים בבית עלולים לעלות לא פעם הרבה כסף ולכן אין שום סיבה שבגללה אתם בעצמכם צריכים לשאת בעול הזה.
פנו עוד היום  להזמנת השירות מהטובים ביותר בתחום ותראו שלא תצטערו על כך בהמשך.

 

לקביעת פגשית ייעוץ עבור בדיקת הבית שברשותכם לחצו כאן – בדק בית